privacy_ua (privacy_ua) wrote,
privacy_ua
privacy_ua

Амхворизми

Про вибори: Йдеш, голосуєш. І насолоджуєшся наступні 5 років результатами наймасштабнішого соціологічного опитування про народну любов. А от якби питали так - "кому б ви позичили 1000 доларів на 5 років" - результати цього опитування могли б бути зовсім іншими.
Про Україну і РФ: Як доведено Кримнашем і Лугандоном, нормальне існування України неможливе при наявності імперської РФ. В свою чергу неімперська РФ можлива тільки як Постросія у вигляді конфедерації окремих держав.
Про гроші в РФ: в РФ грошей немає: боргів більше ніж грошей, все решта - видимість.
Про президента України: Пане президенте, Україна - парламентсько-президентська республіка, яка проголосила проведення децентралізації, тому за опалення в квартирах ви відповідальності не несете. Займіться краще логістикою і постачанням АТО.
Про хунту: на наступних виборах треба голосувати за того, хто пообіцяє створити НОРМАЛЬНУ ХУНТУ, а не те, що зараз. АТО перед пацанами незручно.
Про зміну влади зі зброєю:
Зміна влади, яка вибрана на порівняно демократичних виборах на тих, хто прийде зі зброєю тягне за собою купу негативних наслідків.
Набагато ефективніше виявляти тих, хто "не тягне" і примушувати піти.
Чи вдастся "піти" політика, якщо проти нього на вулиці виходить невелика кількість людей? Думаю вдастся, якщо про нього, його статки і дії почнуть писати видання і показувати ТВ-програми.
Як тільки громадська думка демократичній країні сформована негативно проти якогось політика - політична смерть цього політика - річ не за горами.ще не повною мірою сформована
Так що, якщо політик залишається, тоді одне з трьох - або це не демократична держава, або громадська думка ще не остаточно налаштована проти цього політика або ще не прийшов час.
Tags: амхворизми, думки вголос
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments